Загусники і желюючі агенти

 
 
ХІТ
Агар-агар стане справжньою знахідкою для кулінарів. Ви здивуєтеся, скільки апетитних ласощів можна приготувати, маючи в помічниках цей незвичайний заг..
45 грн
45 грн
ХІТ
Листовий желатин Dr.Oetker - це желатин у вигляді пресованих листів. На відміну від простого желатину листовий розчиняється рівномірніше і швидше, не ..
25 грн
25 грн
ХІТ
Желатин Dr. Oetker відмінно підходить для приготування не тільки м'ясних і рибних страв, а й десертів. Він не змінює аромат і смак страв. Володіє відм..
9 грн
9 грн
ХІТ
Додавши фруктовий сік або воду в желе безбарвне Dr. Oetker ви отримаєте прозоре желе для всіх видів фруктових тортів. Просте і гарантовано успішне при..
7 грн
7 грн
ХІТ
Желфікс - це натуральна желююча речовина з рослинних компонентів. Маркування 3: 1 вказує на співвідношення фруктів і цукру. З желфікс легко і швидко ..
20 грн
20 грн
ХІТ
Щоб вершки залишалися пишними, зберігали свою декоративну форму і не осідали протягом часу, в них додається спеціальний загущувач. Один пакетик під..
3 грн
3 грн
ХІТ
Цитрусовий пектин - желирующее речовина для приготування джемів, конфітюрів і т.п. На відміну від яблучного більш прозорий.Потенційні можливості:прозо..
75 грн
75 грн
ХІТ
Sosa NH Fruit Pectin - загущувач високої якості, який підходить для приготування солодких і несолодких страв.NH - пектин оборотний, тобто продукт з ни..
135 грн
135 грн
ХІТ
Dr. Oetker творопиш використовується для приготування сирних запіканок. Він надає тісту м'якість і легкість. Творопиш можна додавати в сирну масу і ви..
14 грн
14 грн
Показано з 1 по 9 із 9 (всього сторінок: 1)

Загусники і желюючі агенти