+38(067) 2102188 (Viber)
+38(094)1266116
+38(067) 210-21-88 (Шоу-рум)
+380995653919 (Viber)
0
0

Пектин Sosa Fruit Pectin NH Nappage (термообратімий), 50 гр

В наявності
250 грн

ФРУКТОВИЙ ПЕКТИН NH SOSA

Дозування: 10 г /кг для джемів, 20 г /кг для щільних десертів

Застосування: Змішати з цукром, додати лимонну кислоту, внести в попередньо підігріту желіруемую масу, нагріти до 105ºc і остудити.

Увага: Активується виключно в кислотному середовищі. Повільне желювання. Остаточний ефект досягається протягом 24 годин.

Склад: Пектин амидований, дифосфат двузамещенный, декстроза, антиоксидант: трикальційфосфат. Містить желатин і натуральні інгредієнти, які мають високу здатність до поглинання молекул води і не допускають їх відділення.

Пектин являє собою полісахарид, отриманий з клітинних стінок рослин. Пектин-це речовина, яка є санітаром організму людини, подібно пилососу воно всмоктує в себе всі шкідливі частинки і дозволяє організму продовжувати повноцінно функціонувати.

У харчовому виробництві найбільш використовуваними є 2 типи пектину:

- високий метоксил (HM) - використовується в більшості рецептів варення і желе. Застосовують зазвичай у виробництві мармеладів, зефіру, консервованої продукції для того, щоб він дійсно добре спрацював і загустив масу, потрібна велика кількість цукру і кислоти. Пектин HM є термічно оборотним, тобто загущені маси на його основі можна розплавляти і використовувати повторно.

- низький метоксил (LM) - Замість використання цукру і кислоти для стимуляції гелеутворення даний пектин добре працює тільки в кальційсодержащей і лужному середовищі. Він використовується в глазурях, термостабільних начинках, для виробництва молочних продуктів. При затвердінні перешкоджає кристалізації цукру. Він не є термічно оборотним.


Але є і третій тип пектину - NH пектин, це пектин більш широкого застосування: в складі джемів, в тому числі і низькокалорійних, фруктових наповнювачів для йогуртів, варення, кондитерських виробів. Пектин NH має масу переваг, і може виступати гелеутримувачем, стабілізатором, загусником, влагоудерживающим агентом, освітлювачем. Такий пектин додається при виготовленні глазурі, желе, соусів, зефіру, використовується для створення оригінального морозива, прошарків для тортів і різноманітних начинок для цукерок, для десертів і йогуртів. Така "багатопрофільність" робить його незамінним інгредієнтом для кондитерів.


Пектин NH є термообратимым продуктом - при нагріванні він розчиняється до рідкої консистенції, а при охолодженні – застигає разом з масою, в яку він введений. Завдяки даним властивостям пектин NH ідеально підходить для десертних соусів, желеподібних покриттів і желе.


Пектин NH володіє нейтральною кислотністю, що дозволяє використовувати його крім фруктового середовища використовувати в роботі з молочними продуктами, наприклад для приготування молочного желе, популярного десерту Панакота та іншого.


Пектин NH відмінно комбінується з іншими загусниками. Спробуйте "пограти" з текстурою загущаемой маси, перетворюючи його або в соус, або в желе. Адже оборотність пектину тому сприяє якнайкраще!. Разом з агаром пектин дасть хрустку і ламку субстанцію; з желатином - тягучу, гумову.


Рекомендоване дозування: приблизно 10 г /кг маси. Рекомендація виробника - від 0,8 до 2%.


Пектин не розчиняється в розчинах з вмістом сухих речовин більше 30 %.

Рекомендації до застосування:


Пектин потрібно попередньо змішати з невеликою кількістю цукру або цукрової пудри і вводити в попередньо нагріту до 50 градусів за шкалою Цельсія желіруемую масу. Обов'язково виконання цієї умови-в такому випадку пектин рівномірно розподілиться в суміші, а не утворює грудки і втратить частину желирующей сили. Масу обов'язково довести до кипіння, постійно помішуючи, так як пектин починає діяти при температурі не нижче 100 градусів за шкалою Цельсія. Кип'ятити не більше 15-30 секунд, після чого зняти з плити і остудити.

Виробник SOSA ingredients

Заводська упаковка 0,5 кг

Схожі товари