(099) 565-39-19 (Viber)
(048)772-52-20
(067) 210-21-88 (Шоу-рум)
0
0

Темний шоколад кувертюр 72% EVOCAO WholeFruit

В наявності
Виробник: Barry Callebaut
905 грн

Швейцарська кондитерська компанія Barry Callebaut випустила шоколад WholeFruit Evocao, виготовлений зі 100% какао-плодів. Інгредієнт має допомогти задовольнити попит на продукти без цукру.

М'якуш какао-плоду, використаний у процесі виробництва Evocao, надає новому шоколаду присмак, що нагадує тропічні фрукти, зокрема манго, лимон, мандарин, грейпфрут і маракуйю. Загальний смак – гірко-солодкий, що дає унікальний приємний післясмак, якого немає у звичайного шоколаду.

Смак, однак, не єдина унікальна характеристика шоколаду WholeFruit. Так, він менш термостійкий, ніж звичайний шоколад: його не можна додавати у блюдо за температур вище 40оС.


Користь

Зараз популярністю користуються продукти, корисні для здоров'я та корисні для довкілля. WholeFruit, за словами виробників, потрапляє в обидві категорії. По-перше, у цьому шоколаді на 40% менше цукру, ніж у традиційному (як молочному, так і темному). на 90% менше клітковини та на 25% менше білка.

 WholeFruit Evocao корисний для екології тим, що при його виробництві використано весь какао-плід (а не 30% від загальної маси, як із звичайним шоколадом) – тобто таке виробництво створює менше відходів.

Ціна вказана за 1кг

Схожі товари