(099) 565-39-19 (Viber)
(048)772-52-20
(067) 210-21-88 (Шоу-рум)
0
0

Барвники жиророзчинні Power Flowers Discov Box NON AZO

В наявності
3485 грн


Power Flowers - передовий продукт в кондитерській промисловості. Це жиророзчинний харчовий барвник. Він повністю готовий до роботи. Складається з темперованого масла какао і містить 40% фарбувального пігменту.Застосовується Power Flowers для фарбування шоколаду, какао-масла і масляних кремів. Кожна капсула виконана у формі квітки з чотирма пелюстками, завдяки чому дозування стає неймовірно зручною. Просто відокремте частина, необхідну для отримання обраного вами кольору.


Набір з 4 барвників (по 50 г), які при змішуванні дають 96 (!) Відтінку. Палітра Сolormaster з описом пропорцій йде бонусом до набору.

Інструкція із застосування.

Щоб отримати 96 різноманітних відтінків, вам знадобиться: Power Flowers NON AZO чотирьох базових кольорів (синій, білий, жовтий, червоний) та палітра.

Палітра Сolormaster з описом пропорцій йде бонусом до набору

Color Master представляє собою таблицю, в якій представлені всі 96 відтінків. На кожному з них проставлена ​​дозування базових квітів, які потрібно змішати для отримання обраного тону. Пропорції розраховані на фарбування 400 грам шоколаду. Фарбування не вимагає ніякої попередньої підготовки. Просто додайте потрібну кількість барвника до розтопленого шоколаду, зачекайте 3 хвилини і перемішайте. Готово!

Скористайтеся додатком Power Flowers, яке ви можете скачати безкоштовно для свого смартфона. В рамках цієї програми ви отримаєте доступ до Color Master для всіх видів барвників: Non AZO, AZO, From Natural Origin, Sparkling, Flavor Flowers. Також за допомогою зручного калькулятора ви зможете перевірити концентрацію барвника в готової продукції.

У набір входять: барвники Power Flowers чотирьох базових кольорів (червоний, білий, жовтий, синій), 4 одиниці по 50 грам. Кожен з них упакований в індивідуальну коробочку і містить вкладиш з інструкцією, складом та іншою важливою інформацією. Також в наборі ви знайдете Color Master - детальну інструкцію і таблицю відтінків, виконану в зручній формі каталогу.

Габарити основної упаковки: 23 х 12 х 5,5 см.

Вага набору: 460 г

Схожі товари