Вишня коктейльна в сиропі KIER 1200 г

Вишня коктейльна в сиропі KIER 1200 г
Натисніть на картинку для збільшення

Інформація

  • Статус: In stock
Скорочений опис

Коктейльна черешня мараскино з гілочкою є цілісні плоди черешні в глюкозно-фруктозні сиропі Мараськіно. Ця черешня для коктейлю відрізняється красивим яскраво-червоним кольором, щільною консистенцією і характерним приємн... Читати далі...

250 грн

Коктейльна черешня мараскино з гілочкою є цілісні плоди черешні в глюкозно-фруктозні сиропі Мараськіно. Ця черешня для коктейлю відрізняється красивим яскраво-червоним кольором, щільною консистенцією і характерним приємним ароматом без сторонніх запахів, присмаків і слідів кристалізації.


Кондитерська черешня мараскино ТМ KIER - екологічний натуральний продукт, виготовлений з добірних ягід, вирощених у власних фруктових садах компанії. Налагоджений технологічний процес і строгий контроль на всіх етапах виробництва гарантує неперевершену якість продукції ТМ KIER


Коктейльна черешня з гілочкою виглядає надзвичайно декоративно і апетитно. Червона черешня мараскино стане чудовою прикрасою алкогольних і безалкогольних напоїв, а також різноманітних кондитерських виробів - тортів, тістечок, пирогів, желе, мусів, морозива.


Зберігати кондитерську черешню мараскино рекомендується при температурі від 15 до 25 ° C далеко від джерел тепла і сонячного світла.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре