Наповнювачі і креми

 
 
Праліне з мигдалем і фундуком Callebaut - це баланс смаку, в якому розкриваються насичені і в той же час тонкі аромати горіхів. Має гладку однорідну т..
465 грн
465 грн
Callebaut® відбирає найкращий фундук з плантацій в Іспанії, Італії та Туреччини. Зрілий фундук збирають і зберігають в найкращих умовах: далеко від св..
540 грн
540 грн
Callebaut® ретельно відбирає найкращі фісташки з усього світу, тим самим гарантуючи вам першокласну якість продукції зі свіжим горіховим смаком. Дозрі..
370 грн
370 грн
Tintoretto Coconut - це готова до використання начинка зі смаком натурального кокоса. Колір начинки ніжно-білий з неймовірним вершково-кокосовим смако..
250 грн
250 грн
Зроблений зі справжнього білого шоколаду і тваринних вершків. Містить в своєму складі 4,5% марка з провінції Шампань. Повністю готова до використання ..
500 грн
500 грн
М'яка карамель від Barry Callebaut (Баррі Каллебаут) повністю готовий до роботи продукт. Спектр застосування її дуже широкий: можна додати її в крем д..
305 грн
305 грн
Ніжна золотисто-коричнева мигдальна паста з карамельним смаком і тонким фруктовим ароматом. Виготовлена ​​з мигдальних горіхів преміум класу з любов'ю..
400 грн
400 грн
Tintoretto Coffee - готова для використання начика зі смаком кави. Має гарний тепло-коричневий колір і неймовірно ніжний смак, тане в роті.Є ідеальною..
395 грн
395 грн
100% чиста, натуральна непідсолоджена паста з мелених фісташок легкого обсмажування. У неї свіжий зелений колір і фруктовий смак з смаженими нотками. ..
135 грн
135 грн
Показано з 1 по 9 із 9 (всього сторінок: 1)

Наповнювачі і креми