Пюре МОХІТО, RAVIFRUIT «ПЮРЕ RAVIFRUIT заморожене

Пюре МОХІТО, RAVIFRUIT «ПЮРЕ RAVIFRUIT заморожене
Натисніть на картинку для збільшення

Інформація

Виробник: Ravifruit
  • Статус: In stock
Скорочений опис

Величезне значення фахівці Ravifruit надають вирощуванню і збору фруктів. Місце посадки ретельно відібрано згідно фрукту, який потрібно виростити.Більшість фруктів вирощено у Франції, в долині Рони і області Перигор, які... Читати далі...

270 грн

Величезне значення фахівці Ravifruit надають вирощуванню і збору фруктів. Місце посадки ретельно відібрано згідно фрукту, який потрібно виростити.


Більшість фруктів вирощено у Франції, в долині Рони і області Перигор, які знамениті своїм сонячним кліматом і якістю своєї продукції. Збір врожаю в точно правильний час - вирішальний фактор для найкращої якості плода. Фрукти збираються, коли вони повністю зрілі, з неповторним солодким і стиглим смаком фрукта, дозрілого на дереві. Стиглість виміряна з наукової точки зору по градусу Брикса або цукрового змістом. Плід миттєво заморожується відразу після збору врожаю поруч з виробничою дільницею або за допомогою морозильних установок Ravifruit. Обов'язкова умова, щоб плід був заморожений в самому короткому проміжку часу після збору, оскільки більшість фруктів починає змінюватися через 6 годин після збору.


Фрукти з кожної партії беруться на пробу і контролюються візуально, щоб виключити видимі дефекти такі як цвіль, плями або пошкодження. Партії, які не відповідають специфікації Ravifruit, відхиляються без винятку.


Процес виробництва, використовуваний Ravifruit, гарантує, що ідентичність (колір, структура і смак) кожного фрукта залишається неушкодженою в готовому виробі.


Один з елементів експертизи Ravifruit - майстерність складної технології заморожування, яке запобігає окисленню (поява гіркоти, знебарвлення і зміна смаку) протягом обробки. Також, кожен виробничий процес підібраний до кожного типу плода і не змінюється. Це гарантує, що все фруктове різноманіття розглядають згідно його індивідуальним властивостям для найкращої якості готового продукту.


RAVIFRUIT, ФРАНЦІЯ, 1 кг

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре