Norte Eurocao

Norte Eurocao

 
 
ХІТ
Біла глазур Zafiro Blanca від ТМ Norte-Eurocao - високоякісна глазур з високою температурою плавлення не вимагає темперування. Підходить для відливанн..
130 грн
130 грн
ХІТ
Темна глазур Zafiro Cocoa від ТМ Norte-Eurocao - високоякісна глазур з високою температурою плавлення не вимагає темперування. Підходить для відливанн..
130 грн
130 грн
ХІТ
Шоколадна глазур Zafiro Milk від ТМ Norte-eurocao  - високоякісна глазур з високою температурою плавлення не вимагає темперування. Підходить для ..
130 грн
130 грн
Чудовий шоколадний смак, маленький розмір.При змішуванні з шоколадним мусом, морозивом або баваруа вони додадуть вашим десертів хрусткою текстури, яка..
345 грн
345 грн
ХІТ
Високоякісний екстра класу чорний шоколад у вигляді монеток діаметром 25 мм і вмістом какао хв. 70%. З яскраво вираженим смакомдає можливість від..
245 грн
245 грн
ХІТ
Найвища якість продукту, унікальна рецептура, строгий контроль якості на всіх етапах виробництва шоколаду без цукру.У цьому продукті торгової марки NO..
290 грн
290 грн
ХІТ
Високоякісний молочний шоколад у вигляді монеток діаметром 25 мм.дає можливість відпливу шоколадних фігур будь-якої складності,використовується для по..
240 грн
240 грн
ХІТ
Шоколад Norte-Cacao - якісний шоколад з вираженим смаком і ароматом і універсальної плинністю.дає можливість відпливу шоколадних фігур будь-якої склад..
235 грн
235 грн
ХІТ
Палички з термостабильного шоколаду - чудова готова начинка для ваших булочок і круасанів. Завдяки пониженому вмісту масла какао, шоколадні палички ві..
220 грн
220 грн
Показано з 1 по 9 із 9 (всього сторінок: 1)