+38(067) 2102188 (Viber)
(067)2102188
(067) 210-21-88 (Шоу-рум)
0
0

Сир SierpС Королівський 45%

В наявності
380 грн

Сир Королівський зараховується до напівтвердих сичужних сирів типу Маасдам. Виробляється продукт в Польщі з натурального коров'ячого молока. Консистенція сиру - пружна, середньої твердості, за рахунок чого його дуже зручно нарізати ножем. Для Королівського характерний світло-жовтий колір, а також наявність великих дірочок. Слідкувати вершковий смак сиру поєднується з легким пікантним горіховим присмаком.

Виробництво сиру зосереджено в Польщі в місті Серпц.Технологія виготовлення передбачає  сиру за рахунок спеціальної закваски і натуральних ферментів протягом 5 тижнів. Висока якість одержуваного продукту досягається завдяки використанню виключно натуральних інгредієнтів.

Сир Королівський є прекрасним інгредієнтом в приготуванні сандвічів, тостів, гарячих бутербродів. Він також може виступати в якості самостійної закуски. Його молочний смак з неповторним ароматом чудово розкриваються в поєднанні з червоним вином. Сир широко застосовується при готуванні різних гарячих страв. Завдяки гнучкій текстурі і тонкому смаку він набув популярності серед поціновувачів якісних сирів.

Ціна вказана за 1 кг.

Фасуємо від 500 м.

Схожі товари