Вершкове масло

 
 
ХІТ
..
643 грн
643 грн
ХІТ
Вершкове масло Debic Traditional виготовляється з молочних вершків, шляхом збивання. Збивання - традиційний метод виготовлення масла. Масло вершкове D..
240 грн
240 грн
ХІТ
Вершковий сир President 60% - крем-сир з натуральним ніжним вершковим смаком і стабільною структурою, що робить його універсальним як для приготування..
190 грн
190 грн
ХІТ
Кокосове олія - це корисний і в той же час дуже смачний харчовий продукт. Його добувають з висушеної м'якоті екзотичного горіха. Спочатку таку сировин..
160 грн
160 грн
ХІТ
Вершкове масло виготовляється з молочних вершків, шляхом сепарування або збивання. Масло солодковершкове "Зелена ферма" містить 82% молочних вершків. ..
45 грн
45 грн
ХІТ
Вершкове масло Debic - масло вищого гатунку, спеціально розроблене для виготовлення данського тесту. Продукт має нейтральний чистий смак, світлий колі..
550 грн
550 грн
..
210 грн
210 грн
Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)

Вершкове масло
Як вибрати якісне вершкове масло?
У магазинах можна наштовхнутися на звичайні підробки і спреди, які недобросовісні виробники можуть видавати за натуральне масло. Ми знаємо кілька ознак справжнього масла: 
1. Натуральне масло має однорідну консистенцію, воно ненасиченого жовтого або білого кольору.
2. Якщо масло постояло 20-25 хв при кімнатній температурі і на його поверхні з'явилися крапельки води, - воно не містить натурального молока.
3. У натурального масла характерний молочний запах. А кислувато, затхлість свідчить про погану якість.
4. Ця олія легко відділяється від упаковки, а спред з утрудненням, адже має липку і в'язку консистенцію.
5. Звертайте увагу на позначку про дату виробництва. Справжнє масло зберігається не більше 75 днів при температурі не вище 7 градусів.
6. Про якість може свідчити і ціна продукту. Адже хороше масло не може коштувати дешево - для виробництва 200 г вершкового масла необхідно 4,5 л молока.

Звичайно, це найпростіші способи зрозуміти який продукт перед вами - натуральне масло або спред.
А які ви знаєте відмінності?