(099) 565-39-19 (Viber)
(048)772-52-20
(067) 210-21-88 (Шоу-рум)
0
0

Изомальт Irca 100 г

В наявності
40 грн

Можливе фасування від 100г

Даний вид ізомальт є білі гранули, в діаметрі близько 1 - 2 мм.

Застосування ізомальт в кондитерській галузі дає істотні переваги, перед іншим кондитерським декором. Ізомальт НЕ розм'якшується, не пливе і не липне до рук (при підвищеній температурі), що дозволяє застосовувати його там, де інші прикраси не витримує високих температур.

Ізомальт використовується для різних їстівних декорацій, і його застосування обмежується тільки вашою фантазіей.Із нього можна робити: спіралі, квіти, трафарети, зірочки, листочки, стрічки, павутинки і т. Д. Ізомальт можна фарбувати.

Способи застосування:

Помістити порошок ізомальт в сотейник, поставити на плиту і довести порошок до рідкого стану весь час помішуючи. У рідкому стані нанести карамель на силіконовий лист, надаючи карамелі різні візерунки (спіралі, нитки, завитків і т. Д.). За допомогою інструменту для карамелі можна створювати об'ємні прикраси: кулі, фігурки людей, квіти і т. Д. І після повного охолодження (коли ізомальт застиг) використовувати отриманий декор за призначенням.

Ізомальт насипати на силіконовий лист (можна додати горіхи, фрукти, кавові зерна і т.д.) і накривши іншим силіконовим листом, помістивши листи в духову шафу і випікати при температурі 200 ° С протягом 10 хвилин. Дати охолонути повністю, зняти верхній лист силікону і використовувати як декор для прикрас кондитерських виробів, за допомогою цього способу можна робити будь-плоский декор.

 Вагу 100 г

Схожі товари