(099) 565-39-19 (Viber)
(048)772-52-20
(067) 210-21-88 (Шоу-рум)
0
0

Барвники жиророзчинні Power Flowers Discov Box Azo

В наявності
2500 грн

Набір з 4 барвників (по 50 г), які при змішуванні дають 84 (!) відтінки. Палітра Сolormaster з описом пропорцій йде бонусом до набору.

Power Flowers - передовий продукт в кондитерській промисловості. Це жиророзчинний харчовий барвник. Він повністю готовий до роботи. Складається з темперованого масла какао і містить 40% фарбувального пігменту. Деякі пігменти в цьому наборі містять незначну кількість сполук азоту *.

Застосовується Power Flowers для фарбування шоколаду, какао-масла і масляних кремів. Кожна капсула виконана у формі квітки з чотирма пелюстками, завдяки чому дозування стає неймовірно зручною. Просто відокремте частина, необхідну для отримання обраного вами кольору.

Інструкція із застосування.

Щоб отримати 84 різноманітних відтінку, вам знадобиться:

  • Power Flowers AZO чотирьох базових кольорів (синій, білий, жовтий, червоний)
  • палітра Color Master.

Color Master являє собою таблицю, в якій представлені всі 84 відтінки. На кожному з них проставлено дозування базових кольорів, які потрібно змішати для отримання обраного тону. Пропорції розраховані на фарбування 400 грам шоколаду. Фарбування не вимагає ніякої попередньої підготовки. Просто додайте потрібну кількість барвника до розтопленого шоколаду, зачекайте 3 хвилини і перемішайте. Готово!

Загальна інформація:

Скористайтеся додатком Power Flowers, який ви можете скачати безкоштовно для свого смартфона. В рамках цієї програми ви отримаєте доступ до Color Master для всіх видів барвників: Non AZO, AZO, From Natural Origin, Sparkling, Flavor Flowers. Також за допомогою зручного калькулятора ви зможете перевірити концентрацію барвника в готовій продукції.

У набір входять: барвники Power Flowers чотирьох базових кольорів (червоний, білий, жовтий, синій), 4 одиниці по 50 грам. Кожен з них упакований в індивідуальну коробочку і містить вкладиш з інструкцією, складом та іншою важливою інформацією. Також в наборі ви знайдете Color Master - детальну інструкцію і таблицю відтінків, виконану в зручній формі каталогу.

Габарити основної упаковки: 23 х 12 х 5,5 см.
Вага набору 460 г


Схожі товари