Power Flowers Sparkling Kit набір харчових барвників (кандурин)

Power Flowers Sparkling Kit набір харчових барвників (кандурин)
Натисніть на картинку для збільшення

Інформація

  • Статус: In stock
Скорочений опис

Кольори:золотосрібломідьчервоне сяйвоPower Flowers барвники які можуть забарвлювати більше, ніж просто шоколад. Це ідеальна система для забарвлення будь-якого жирного рецепта, такого як масло какао, морозиво, муси, марци... Читати далі...

2 450 грн


Кольори:

  • золото
  • срібло
  • мідь
  • червоне сяйво

Power Flowers барвники які можуть забарвлювати більше, ніж просто шоколад. Це ідеальна система для забарвлення будь-якого жирного рецепта, такого як масло какао, морозиво, муси, марципан, глазурі, цукрова паста, цукрова помада, масло вершкового масла, тісто і багато іншого.


У набір входять блиски Power Flowers - золото, срібло, мідь, червоний - 4 одиниці по 50 грам. Кожен з них упакований в індивідуальну коробочку і містить вкладиш з інструкцією, складом та іншою важливою інформацією.


Габарити основної упаковки: 23 х 12 х 5,5 см.
Вага набору: 416 г


Скористайтеся додатком Power Flowers, яке ви можете скачати безкоштовно для свого смартфона у AppStore чи GooglePlay. В рамках цієї програми ви отримаєте доступ до Color Master для всіх видів барвників: Non AZO, AZO, From Natural Origin, Sparkling, Flavor Flowers. Також за допомогою зручного калькулятора ви зможете перевірити концентрацію барвника в готової продукції.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре