Борошно з м`яких сортів пшениці Манітоба 1кг

Борошно з м`яких сортів пшениці Манітоба 1кг
Натисніть на картинку для збільшення

Інформація

  • Статус: In stock
Скорочений опис

Пшеничне борошно Манітоба - борошно з високоякісної пшениці м'яких сортів. За якістю пшениці здійснюється постійний контроль на всіх етапах произростания, збору врожаю та доставки в цех виробництва борошна. Саме з Маніто... Читати далі...

55 грн

Пшеничне борошно Манітоба - борошно з високоякісної пшениці м'яких сортів. За якістю пшениці здійснюється постійний контроль на всіх етапах произростания, збору врожаю та доставки в цех виробництва борошна. Саме з Манітоби створюється найкраща для випічки борошно.

Ця мука характеризується високими харчовими показниками, вона має правильний колір і консистенцію, що дозволяє створювати різні види хлібобулочних виробів, де необхідне забезпечення пишності продукту.

За допомогою борошна Манітоба ви можете приготувати справжні італійські шедеври, такі як Пандори, панеттоне. І, звичайно, прекрасно вийдуть класичні оладки, кекси, великодні та різдвяні пироги.

Харчова цінність на 100 г продукту: жири - 1 г, вуглеводи - 65 г, білки - 15,2 г. Вологість: 15%. Зольність: 0,65%. Клейковина: 13,5%.

Енергетична цінність на 100 г: 335 кКал

Термін зберігання: 8 місяців.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре